Dywaniki Igolo

Pomysł zrodził się z potrzeby rodzica, którego przerażała wizja utrzymania w czystości typowego dywanu w pokoju dziecka cierpiącego na alergie. W poszukiwaniu nietypowego designu, rzeczy pięknej i trwałej, która nie straszy gamą multimedialnych efektów, nie zaburza postrzegania dziecka feerią kolorów a co najważniejsze jest bezpieczna dla małego alergika powstał dywanik - mata Igolo. Dywanik nasz jest produktem ekologicznym, bezpiecznym dla alergików, towarzyszem dziecka od niemowlęctwa do szkoły. W całości jest szyta w Polsce pod naszym ścisłym nadzorem, co gwarantuję doskonałą jakość wykonania.


Jeżeli jesteście rodzicami małego alergika przeczytajcie koniecznie wywiad poświęcony wychowaniu dziecka z alergią z Agnieszką Pomarańską- Kusio, założycielką marki Igolo:  " Jeśli się gniecie, biorę"

Dywanik Igolo

wymiary 80x120 cm. Wykonane ze 100% bawełny, wypełnienie z hipoalergicznego ocieplacza - 100% poliester. Przeznaczony do prania w pralce w temp. do 60 stopni Celcjusza. Materiały posiadają certyfikat OEKO-Tex Standard 100.

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi można dowolnie wykorzystać w strategicznych punktach pokoju lub domu.

  • Dla starszaka - niezwykle dekoracyjny dywanik.
  • Dla niemowlaka - mata do zabawy.
  • Niezbędnik dziecka i rodzica w podróży - małe gabaryty świetnie się sprawdzają, dziecko czuję się bezpieczniejsze, mając przy sobie fragment znajomego otoczenia, a rodzice są spokojni.
Polecamy dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania stosowanie z podkładką antypoślizgową*

*dołączana GRATIS do każdego dywaniku